O nás

Dělat klasický „business“ je v dnešní době čím dál tím obtížnější, ovšem dělat „rodinný business“, to je přímo oříšek. Abychom Vám pomohli takovýto „oříšek“ rozlousknout, tak jsme připraveni Vám pomoci ve všech oblastech, kde se rodinné firmy s problémy potýkají. Náš team je připraven různé zádrhele řešit, rádi budeme účastni procesů, kdy je možno různým problémům v „rodinném businessu“ předcházet.

Co dělá rodinná firma?

Rodinné firmy tvoří základ světové ekonomiky a v České republice to je také velmi silná skupina.  Podle globálních průzkumů se rodinné společnosti podílejí z 80% na tvorbě světového HDP, a celkově tvoří v demokratických zemích přes 80% ekonomiky.

Rodinný business představuje jeden nebo více členů rodiny, kteří vlastní kontrolní podíl ve společnosti a přímo či nepřímo se podílí na jejím řízení. Mezi nejznámější rodinné firmy patří giganti typu Baťa, Samsung Group, Trump Organization, Volkswagen, Walmart a další. Rodinné podniky zosobňují často velmi tradiční a stabilní formu podnikání a některé z nich existují na trhu stovky let.

Chcete se dozvědět více?